Yükleniyor
Lütfen Bekleyin.

0850 214 98 04

bilgi@indense.net

HR NEXT: İşe Alım, Çalışan Bağlılığı ve Yetenek Yönetimi Zirvesi, 20 Eylül 2018 - Bursa

Hakkımızda

Bugüne kadar 19 zirve ve konferansta 2500'den fazla katılımcıyı ağırlayan İndense Eğitim, 2009 yılından bu yana Büyük İşletmelere ve KOBİ'lere eğitim ve gelişim hizmetleri sunan bir kurumsal eğitim ve gelişim firmasıdır.

Özellikle X ve Y kuşağı için çalışan bağlılığının ilk şartının eğitim ve gelişim olanakları olduğunu birçok araştırma göstermektedir. Bu sebeple çalışanları ve kurum için yetenek olarak tanımlanan kişileri eğitim, gelişim ve kariyer anlamında olanaklar sağlayarak elde tutmak mümkündür. İşletmelerin karlılığı ise bu çalışanların performansına bağlıdır.

İndense, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda kuruma, katılımcı grubuna, demografik yapıya özel eğitim ve gelişim programları tasarlamaktadır. Kurumsal gelişimi destekleyen eğitim programlarımız şu kategorilerdedir; yönetim becerileri, kişisel gelişim, iletişim, liderlik, satış, pazarlama, insan kaynakları, finans ve muhasebe, yönetim sistemleri...

İndense, bu eğitim programlarını Türkiye'nin 81 ilinde Türkçe ve İngilizce dillerinde (bazı eğitimlerini ise Fransızca) olarak sınıf eğitimi biçiminde sunabilmektedir. Bununla birlikte video eğitim, webinar (canlı yayın seminer) gibi eğitim çözümleri de sağlayabilmektedir.

Tasarladığı, kurumsal ve bireysel gelişimi destekleyen eğitim programlarını Türkiye'nin alanlarında önde gelen eğitimcileri ile katılımcı grubuna sunmaktadır.